| Model | TRA-7412 HD |
| Görüntü Sensörü | 1/2.7" Süper Exmor Cmos |
| Lens Aralığı | 4mm Sabit Lens |
| Çözünürlük | 4 Megapiksel |
| Gece Görüş | 6 Array Led |
| Işık Hassasiyeti | Renkli: 0.05 LUX , Siyah/Beyaz: 0 LUX |
| Sinyal Sistemi | PAL |
| Görüntü Modları | BLC, ATW, AGC, D-WDR |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile +60°C |
| Çalışma Voltajı | 12V DC |
| Koruma Standartları | IP66 |
Benzer Ürünler
TRA-7410 Neutron 4 Megapiksel IR Bullet AHD Kamera
ModelTRA-7410 HDGörüntü Sensörü1/2.7" Süper Exmor CmosLens Aralığı3.6mm Sabit LensÇözünürlük4 Megapi..
İNOX-5239AHD 2 Megapiksel AHD Bullet Kamera
Kamera Sensörü2Mp Fulhan İmaj SensörÇözünürlük1920x1080 Led Sayısı 8 Power LedLens Açısı2...
INOX-5240AHD 2 Megapiksel AHD Bullet Kamera
Kamera Sensörü2Mp Sony Exmor İmaj SensörÇözünürlük1920x1080Led Sayısı42 Smart LedLens Açısı2.8 - 12m..
HAC-HFW2802TP-Z-A-DP-3711 Dahua 4K Starlight HDCVI IR Bullet Kamera
ModelDahua HAC-HFW2802TP-Z-A-DP-3711 Teknik ÖzellikleriKameraGörüntü Sensörü1/2 “CMOSEfektif Piksel3..
Etiketler: 4 megapiksel ir bullet ahd kamera TRA-7412





