| Görüntü Sensörü | 1/2.5 3 Megapixel Aptina Cmos |
| Max. Çözünürlük | 2048x1536 / 20Fps |
| IR Led | 2 Ir Power Led ile 40 Mt Gece Görüş Mesafesi |
| Lens Açısı | 3.6mm |
| Sıkıştırma Formatı | H.265 |
| Ses İşleme | G.711A Standart Kodlama Çift Yönlü Ses |
| Ağ Bağlantısı | RJ45 Ethernet Arayüzü - 10Mbit/100Mbit |
| Mobil İzleme | Mobil Telefonlar (iOS, Android) |
| Network Protokolü | TCP/UDP/HTTP/MULTİCAST/UPNP/ONVİF |
| Power | DC-12V/420mA Dahili POE |
Benzer Ürünler
UNV IPC322SR3-DVPF28-C 2MP VANDAL IP DOME KAMERA
CameraSensor1/2.8", progressive scan ,2.0 megapixel, CMOSLens2.8 mm@F1.64.0 mm@F1.6DORI DistanceLens..
THC-T120-PC
2MP İç Ortam IR Mini EXIR Turret Kamera • 2MP CMOS Sensör • 0.02 Lux • 2.8mm sabit lens • ICR • AGC ..
TC-C35MS Spec-I3-A-E-Y-M Tiany 5MP Motorize Starlight IR Dome Kamera
KameraÇözünürlük5MPSensör1/2.8" Progressive CMOSMin. AydınlatmaColor: 0.002Lux@ (F1.6, ACG..
UNV IPC312SR-VPF28-C VANDAL IP DOME KAMERA
CameraSensor1/2.9", progressive scan ,2.0 megapixel, CMOSLens2.8mm@F2.04.0 mm@F2.0DORI DistanceLensD..
Etiketler: inox1266ipc, 3, megapiksel, ip, dome, kamera





