• HAC-HDW1200EMP-POC-0360B 2 Megapiksel POC (PoE'li) HDCVI IR Dome Kamera
  • Marka: Dahua
  • Ürün Kodu: HAC-HDW1200EMP-POC-0360B
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
  • Ürün Tahmini Sevk Tarihi: 15 Mayıs 2026 Cuma
2 Megapiksel POC (PoE'li) HDCVI IR Dome Kamera
1 Koaksiyel Kablo Üzerinden 4 Sinyal ( Voltaj , ses,data ve görüntü iletimi )
3,6mm Lens, 1/2.7" 2MP CMOS,1920(H)×1080(V), 25/30fps@1080P,25
fps@720P, 0.02Lux/F1.85, 0Lux IR on, Yüksek Hız, Uzun Mesafe Real-Time
İletim, HD ve Standard Çözünürlük Seçimi , Gece/Gündüz (ICR), 2D-DNR,
AWB, AGC, BLC,DWDR, OSD menü , IR LED G.Mesafesi: 50m, Akıllı IR, IP67,
POC, 12V DC ±25%.