| Renk Seçeneği | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Beyaz |
|---|---|
| Voltaj | 110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DC |
| Kart Tipi | Pcb |
| Ampül Tipi | Smd Led |
| Sinyal Modu | Flaşör Yanıp Sönen |
| Çalışma Süresi | 50.000h |
| Çektiği Akım | 100ma |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 +60 Derece |
| Cam Gövde Yapısı | Polikarbon |
| Montaj Çapı | 130mm |
| Cam Çapı | 90mm |
| Yükseklik Toplam | 120mm |
| Montaj Tipi | Taban+Duvar |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
Benzer Ürünler
İK-62204 0-120DB AYARLI 4 KAT FLAŞÖRLÜ LED IŞIKLI SİREN BORULU KORNA
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-MaviVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal T..
İK-2104 4 KAT LED IŞIKLI SİREN+120DB ÇİFT SES BORULU KORNA
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-MaviVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal T..
İK-205 5 KAT FLAŞÖRLÜ LED İKAZ LAMBASI TABAN MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-Mavi-BeyazVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSi..
İK-3313 3 KAT 11 FONKSİYON LED 58 SES 120DB ÇAKAR IŞIKLI SİREN
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-YeşilVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal Tipi11..





