| Renk Seçeneği | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Beyaz |
|---|---|
| Voltaj | 110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DC |
| Kart Tipi | Pcb |
| Ampül Tipi | Smd Led |
| Sinyal Modu | Flaşör Yan Sön |
| Siren Tipi | Elektronik |
| Siren Modu | Çift Ses Kesik Kesik/Sürekli Ses |
| Siren Ses Şiddeti | 120db |
| Çalışma Süresi | 50.000h |
| Çektiği Akım | 100ma |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 +60 Derece |
| Cam Gövde Yapısı | Polikarbon |
| Montaj Çapı | 130mm |
| Cam Çapı | 90mm |
| Yükseklik Toplam | 120mm |
| Montaj Tipi | Taban+Duvar |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
Benzer Ürünler
İK-212 2 KAT YANIP SÖNEN LED IŞIKLI KOLON DUVAR MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı-YeşilVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal TipiYanıp S..
İK-2204 4 KAT ÇAKAR LED IŞIKLI VİNÇ SİRENİ+120DB ÇİFT SES BORULU
Voltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCRenk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-MaviSinyal T..
İK-1215 5 KAT ÇAKAR LEDLİ IŞIKLI BUZZER 95DB DUVAR MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-Mavi-BeyazVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSi..
İK-8223 120DB IŞIKLI SİREN ÇİFT SES 8 FONKSİYON LEDLİ
Renk SeçeneğiKırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, BeyazVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-..





