| Renk Seçeneği | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Beyaz |
|---|---|
| Voltaj | 110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DC |
| Kart Tipi | Pcb |
| Ampül Tipi | Smd Led |
| Sinyal Modu | 8 Fonksiyon |
| Siren Tipi | Elektronik |
| Siren Modu | Çift Ses Kesik Kesik/Sürekli Ses |
| Çalışma Süresi | 50.000h |
| Çektiği Akım | 100ma |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 +60 Derece |
| Cam Gövde Yapısı | Polikarbon |
| Montaj Çapı | 130mm |
| Cam Çapı | 90mm |
| Yükseklik Toplam | 120mm |
| Montaj Tipi | Taban+Duvar |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
Benzer Ürünler
İK-8731 UÇAK UYARI İKAZ LAMBASI KULE UÇAK UYARI LAMBASI
Renk SeçeneğiKırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, BeyazVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-..
İK-101 TEK KAT SABİT YANAN LED IŞIKLI KOLON TABAN MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, BeyazVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-..
İK-1103 3 KAT LED IŞIKLI BUZZER 95DB TABAN MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-YeşilVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal TipiSa..
İK-104 4 KAT LEDLİ IŞIKLI KOLON TABAN MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-MaviVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal T..
Etiketler: ik8223, 120db, isikli, siren, cift, ses, 8, fonksiyon, ledli





