| Renk Seçeneği | Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Beyaz |
|---|---|
| Voltaj | 12VAC-DC, 24VAC-DC |
| Kart Tipi | Pcb |
| Ampül Tipi | Smd Led |
| Sinyal Modu | 8 Fonksiyon Flaşör |
| Çalışma Süresi | 50.000h |
| Çektiği Akım | 100ma |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 +60 Derece |
| Cam Gövde Yapısı | Polikarbon |
| Montaj Çapı | 130mm |
| Cam Çapı | 90mm |
| Yükseklik Toplam | 120mm |
| Montaj Tipi | Mıknatıs |
| Koruma Sınıfı | IP65 |
| Garanti Süresi | 2 Yıl |
Benzer Ürünler
İK-62212 0-120DB AYARLI 2 KAT FLAŞÖRLÜ LED IŞIKLI SİREN
Renk SeçeneğiKırmızı-YeşilVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal TipiYanıp S..
İK-1104 4 KAT LED IŞIKLI 95DB BUZZER TABAN MONTAJ
Renk SeçeneğiKırmızı-Sarı-Yeşil-MaviVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCSinyal T..
İK-2211 ÇAKAR LED IŞIKLI SİREN 120DB ÇİFT SES SİREN KORNA
Renk SeçeneğiKırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, BeyazVoltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-..
İK-311 8 FONKSİYON FLAŞÖRLÜ IŞIKLI KOLON
Voltaj110VAC-DC, 12VAC-DC, 220VAC-DC, 24VAC-DC, 48VAC-DCRenk SeçeneğiKırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Bey..
Etiketler: ik8243, flasorlu, tepe, lambasi, 8, fonksiyon, ledli, oto





