• IPC-3614LR3-PF28(40)
IPC-3614LR3-PF28(40)
  • Marka: Neutron
  • Ürün Kodu: IPC3614LR3-PF28(40)
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
  • Ürün Tahmini Sevk Tarihi: 15 Mayıs 2026 Cuma
4 MP DOME IP KAMERA, FİBER KARBON KASA, SABİT LENS
Sensör: 1/3" CMOS, ICR, 2560 * 1440: 25fps
Gece Görüşü: 30mt. Kadar Aydınlatma
Sıkıştırma: Ultra 265(U-Code), H.265, H.264, Mjpeg
Lens: 2,8 mm Sabit Lens
SD Kart Girişi:N/A
Ses Girişi: N/A
Alarm Girişi: N/A
Akıllı Video Analiz: N/A
Ek Özellikler: Hareket Algılama, Maskeleme, PoE, WDR, HLC, BLC
Benzer Ürünler
SD5A232XB-HNR
SD5A232XB-HNR
2 MP H.265+ 32x Starlight Speed Dome Kamera(150m IR)1 / 2.8 " CMOS, 4.8mm-154mm Lens, 0.005 Lüx Renk..