• Notel BUBBLE-35 35 Watt Balon Makinesi
  • Ürün Kodu: Notel BUBBLE-35 35 Watt Balon Makinesi
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
Voltaj: AC220V ~ 240V 50Hz
 Güç: 35W
Kap: 700 ml.
Boyut (min): 350 x 180 x 180 mm ( L x G x Y )
Ağırlık (kg):  3.5 kg
Benzer Ürünler
Seçim Aracı Ses Sistemleri Paket2
2 Adet 16 Cm Aqua HoparlörPlatform..
Seçim Aracı Ses Sistemleri Paket20
1 Adet Anfi4 Adet 30 Cm Plastik Kabin Hoparlör2 Adet Platform600 Watt İnvertör..
Notel FOG-1500 1500W Sis Makinası
1500 watt profesyonel sis makinesiKablolu kumandaFiltreli sis likidi tankıBesleme : 220 V AC..