| Model | Dahua PFM790 Teknik Özellikleri |
| Özellikler | |
| Giriş | DC12V ±% 20 |
| Çıkış | DC12V ±% 5 |
| Çıkış Akımı | Maks. 400mA |
| Fiziki Özellikleri | |
| Boyutlar | 108mm × 22mm × 20mm |
| Renk | Siyah |
| KB | 31.6 |
| Yama Kablosu Uzunluğu | 50 mm |
| Çevre Koşulları | |
| Çalışma Koşulları | -30 ~ 60 ℃ |
| Bağıl Nem | 0 ~ 95% |
Benzer Ürünler
PFM881 5.8G Kablosuz Dış Ortam Video Aktarım Cihazı
5.8G Kablosuz Dış Ortam Video Aktarım Cihazı5G Modu 4920~6100Mhz, IEEE802.11 a/n, Eşdeğer Çıkış Gücü..
TR-SE45-A-IN
PTZ\ sabit dome kamera tavan ayağı..





