| Model | Dahua PFM820 Teknik Özellikleri |
| Özellikler | |
| Biçimler | HDCVI / AHD / HDTVI / CVBS |
| Güç Tüketimi | 0.3W |
| Güç Kaynağı | AAA pil * 2 |
| Uygulanabilir Model | HDCVI Cannon serisi |
| Fiziki Özellikleri | |
| Boyutlar | Gövde: 90mmx41mmx21mm Uzunluk: 560mm |
| Outer Shell | PC ve ABS |
| Renk | Beyaz |
| Net Ağırlık | 48g |
| Çevre Koşulları | |
| Çalışma Koşulları | 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) |
| Bağıl Nem | 0 ~ 95% |
Benzer Ürünler
TeknoParat 4K HDMI Kablo
4K Ultra HD Blu-Ray 24fps 1.5 Metre X.V. ColourYerli Üretim..
Aktif Poe Enjektör Kablo - Siyah POE Splitter Poe Converter
Aktif Poe Enjektör ..
LR1002
EoC Pasif DönüştürücüIEEE802.3, IEEE802.3u standartlarını destekler , Port: 1 * RJ45 10 / 100Mbps , ..





