• PFS3010-8ET-96-V2 8 Kanal PoE Switch - 250 metre uzaklığa PoE iletimi ( 8FE PoE +2 GE )
  • Marka: Dahua
  • Ürün Kodu: PFS3010-8ET-96-V2
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
  • Ürün Tahmini Sevk Tarihi: 14 Mayıs 2026 Perşembe
8 Kanal PoE Switch - 250 metre uzaklığa PoE iletimi ( 8FE PoE +2 GE )
İki Katmanlı PoE Switch, PoE +, Hi-PoE 60W desteği , IEEE802.3af / IEEE802.3at PoE
Protokol, Anahtarlama Kapasitesi 1.8Gbps , Paket İletme Hızı 4,17 Mpps ,
2*10/100/1000Mbps ports , 8*10/100Mbps PoE ports ,Her bir PoE çıkış gücü:
Port1≤60W, Port2-8≤30W, Total≤96W , Değişim Modu: Depolama & İletme, DC Güç