• PFS4420-16GT-250 16 Kanal Yönetilebilir Gigabit PoE Switch ( 16GE PoE +4 GE SFP )
  • Marka: Dahua
  • Ürün Kodu: PFS4420-16GT-250
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
  • Ürün Tahmini Sevk Tarihi: 14 Mayıs 2026 Perşembe
16 Kanal Yönetilebilir Gigabit PoE Switch ( 16GE PoE +4 GE SFP )
İki Katmanlı Yönetilebilir PoE Switch, STP/RSTP, IP adres ve Kullanıcı Şifresini Tek
PoE güç tüketimi, PoE Herbir Güç Tüketimi: ≤30W / Toplam ≤250W, Değişim Modu:
Depolama & İletme, AC100~240V