• HAC-HFW1200TP-0360B-S5 Dahua  2MP HDCVI IR Bullet Kamera
  • Ürün Kodu: HAC-HFW1200TP-0360B-S5
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
Dahua HAC-HFW1200TP-0360B-S5 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü1/2.7”CMOS
Efekif Piksel1920 (H) × 1080 (V), 2 MP
Tarama SistemiProgresif
Elektronik Shutter HızıPAL: 1 / 25s – 1 / 100000s
NTSC: 1 / 30s – 1 / 100000s
S / N Oranı> 65dB
Minimum Aydınlatma0.02Lux / F1.9, 30IRE, 0Lux IR
IR Mesafesi30 m (98,4 ft)
IR Açık / Kapalı KontrolOtomatik / Manuel
IR LED Sayısı1
Pan / Tilt / Rotasyon AralığıPan: 0 ° –360 °
Tilt: 0 ° –90 °
Döndürme: 0 ° –360 °
Lens
Lens TipiSabit odaklı
Montaj TipiM12
Odak Uzaklığı3,6 mm
Maks. AçıklıkF1.9
Görüş Açısı3,6 mm: 100 ° x 84 ° x 45 ° (çapraz x yatay x dikey)
İris TipiSabit iris
Yakın Odak Mesafesi3,6 mm: 0,8 m (2,6 ft)
Video
Frame HızıCVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
AHD: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps;
TVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
CVBS: 960H
Çözünürlük1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); 960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz GeceICR ile otomatik geçiş
BLCBLC / HLC / DWDR
WDRDWDR
Beyaz DengesiOto; Manuel
Kazanç KontrolüOto; Manuel
Parazit Azaltma2D NR
Smart IRMevcut
Elektronik DefogMevcut
MirrorKapalı / Açık
Özel Alan MaskelemeKapalı / Açık (8 alan, dikdörtgen)
Sertifikalar
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1 )
Port
Video ÇıkışıBir BNC portu ile CVI / TVI / AHD / CVBS’nin video çıkış seçenekleri
Güç
Güç Kaynağı12V ±% 30 DC
Güç TüketimiMaks. 3,3 W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları-40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Dayanıklılık Koşulları-40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Koruma SertifikasıIP67
Kasa
KasaTüm kasa mental
Boyutlar174,5 mm × 72,3 mm × 70,6 mm