• IPC-HFW2431TP-ZAS-27135 Dahua 4MP WDR IR Bullet Network Kamera
  • Ürün Kodu: IPC-HFW2431TP-ZAS-27135
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ürün Garanti Süresi: 2 Yıl
Dahua IPC-HFW2431TP-ZAS-27135 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü1/3 “4Megapiksel Progresif CMOS
Etkin Piksel2688 (H) x1520 (V)
RAM / ROM512MB/32MB
Tarama SistemiProgresif
Elektronik Shutter HızıOtomatik / Manuel, 1/3 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma0.03Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 3s, 30IRE)
0.3Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 30s, 30IRE)
0Lux / F1.4 (IR)
S / N Oranı50dB’dan fazla
IR Mesafesi60m’ye kadar mesafe (197ft)
IR Açık / Kapalı KontrolOtomatik / Manuel
IR LED4
Lens
Lens TipiMotorize
Montaj TipiBoard-in
Odak Uzaklığı2.7mm~13.5mm
Maks. AçıklıkF1.4
Görüş AçısıH:104°~28°, V:72°~20°
Netlik AyarıMotorize
Yakın Odak Mesafesi0.3m
Pan / Tilt / Döndürme
Pan / Tilt / DöndürmePan:0° ~360° ;Tilt:0° ~90° ;Döndürme:0° ~360°
Akıllı Fonksiyonlar
IVSÇizgi ihlali, alan ihlali
Video
SıkıştırmaH.265+/H.265/H.264+/H.264
Görüntü Akış Kapasitesi2’li Akış
Frame Oranı4M (1 ~ 20fps) / 3M (1 ~ 25 / 30fps)
D1 / CIF (1 ~ 25 / 30fps)
Bit Hızı KontrolüCBR / VBR
Bit HızıH.265: 12K ~ 8448Kbps
H.264: 32K ~ 10240Kbps
Gündüz / GeceOtomatik (ICR) / Renkli / S / B
BLC ModuBLC / HLC / WDR (120dB)
Beyaz DengesiOtomatik / Doğal / Sokak Lambası / Açık / Manuel
Kazanç KontrolüOtomatik / Manuel
Parazit Azaltma3D DNR
Hareket AlgılamaKapalı / Açık (4 Bölge, Dikdörtgen)
ROI(4 Bölge) Açık / Kapalı
Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS)
Akıllı IRMevcut
Dijital Zoom16x
Flip0 ° / 90 ° / 180 ° / 270 °
MirrorKapalı / Açık
Özel Alan MaskelemesiKapalı / Açık (4 Alan, Dikdörtgen)
Ses
SıkıştırmaG.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726
Network
EthernetRJ-45 (10 / 100Base-T)
ProtokolHTTP;TCP;ARP;RTSP;RTP;UDP;RTCP;SMTP;FTP;DHCP;DNS;DDNS;
PPPOE;IPv4/v6;SNMP;QoS;UPnP;NTP
ONVIFONVIF, psiA, CGI
Akış YöntemiTekli / Çoklu
Maks. Kullanıcı Erişimi10 Kullanıcılar / 20 Kullanıcılar
Direkt DepolamaNAS
Anlık kayıt için yerel PC Micro SD Card 128GB
Web GörüntüleyiciIE, Chrome, Firefox, Safari
Yazılım YönetimiAkıllı PSS, DSS, Easy4ip
Akıllı TelefonIOS, Android
Sertifikalar
SertifikalarCE (EN 60950:2000)
UL:UL60950-1
FCC: FCC Part 15 Subpart B
Arayüz
Video Arayüzü
Ses Arayüzü1/1 kanal Giriş / Çıkış
RS485
Alarm1 kanal Girişi: 5mA 5VDC
1 kanal Çıkışı: 300mA 12VDC
Güç
Güç KaynağıDC12V PoE (802.3af)
Güç Tüketimi<12.6W
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları-30 ° C ~ + 60 ° C (-22 ° F ~ + 140 ° F) / az% 95 RH
Dayanıklılık Koşulları-30 ° C ~ + 60 ° C (-22 ° F ~ + 140 ° F) / az% 95 RH
Koruma SertifikasıIP67
Dayanıklılık SertifikasıIK10(opsiyonel)
Kasa
KasaMetal
Boyutlar244.1mm×79mm×75.9mm